Sold By: lb
Price:
$2.99

Description

When ripe this pear has a juicy, smooth, buttery texture.

Price per lb.: $2.99

Payment & Security

American Express Apple Pay Diners Club Discover Google Pay Mastercard Shop Pay Visa

Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.

You may also like

Recently viewed